Služby
Manikúra:

Manikúra je základne ošetrenie, nechtov, zatlačenie a ošetrenie kožtičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, peeling nechtovej platničky, zaleštenie nechtovej platničky, vmasírovanie výživného olejčeka, lakovanie.

Nakoľko aj muži čoraz viac navštevujú salóny krásy s cieľom zaistiť si starostlivosť o svoju pokožku, naše štúdio sa venuje aj pánskej manikúre.

Pestované ruky patria k vizáži a celkovému imidžu každého jedného muža i ženy.

   
Pedikúra:

Pri komplexnej starostlivosti o telo často krát zabúdame na naše chodidlá, ktoré sú pre nás minimálne rovnako dôležité ako ostatné časti tela. Tým, že nie sú tak viditeľné a často ich ukrývame v topánkach ešte neznamená, že ich musíme zanedbávať. Aj nohy si zaslúžia pohladenie a práve pedikúra je tou správnou voľbou pre zdravie a krásu vašich nôh.

Chodidlá sú dennodenne vystavené rôznym nepriaznivým vplyvom a preto vyžadujú pravidelnú starostlivosť, aby boli jemné, vábne, dokonale upravené a zdravé.

   
Lymfodrenáž zázračným prostriedkom na chudnutie?
"Určite nie," "ale môže byť nápomocné pri procese chudnutia a istý úbytok najmä v centimetroch dámy zaregistrujú. Najmä keď absolvujú aspoň 7 až 10 procedúr. Vtedy je možné zhodiť aj niekoľko centimetrov na problémových partiách ako je brucho, pás a stehná."

Lymfodrenáž tiež preventívne pôsobí na vznik celulitídy a odstraňuje už vzniknutú celulitídu, výrazne sa podieľa na skvalitnení vzhľadu kože, účinne zmenšuje obvod stehien, bokov či brucha .. Spevňuje brušné svaly po pôrode. "Lymfodrenážou sa aktivuje 'lenivý' lymfatický systém, čím zlepšuje metabolizmus celého organizmu a odstraňuje dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu. Pred lymfodrenážou sa odporúča vypiť 0,3 až 0,5 litra tekutín. Odporúčame minimálne 10 návštev každý druhý deň."

Ale kto chce výrazne znížiť svoju hmotnosť, nemôže sa spoliehať len na lymfodrenáž.! kombinovať lymfodrenáž aj so správnou životosprávou "
Lymfatický systém musíte podporiť aj doma, aby sa škodlivé látky dostali z tela von. Cesta je jednoduchá, musíte vypiť asi tri litre tekutín.

Lymfodrenáž výborne pôsobí aj ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl či neestetických metličiek.

   
VibroGym:

Vibračný tréning s VibroGym funguje!

  • Vyššia kvalita tréningov a lepšia efektivita
  • Posilnenie celého svalového systému
  • Vysoko efektívne spaľovanie tukov
  • Kratšie regeneračné doby po tréningoch
  • Vyššia flexibilita
  • Stimulácia metabolizmu a lymfatického systému
  • Odbúravanie stresu
  • Žiadna záťaž na kĺby – vďaka 100% zvislej vibrácii
  • Zvýšenie hustoty kostí
Stránku vytvoril Exon Slovakia s.r.o. 2012